Międzynarodowy transport zmarłych – Krapkowice, opolskie

zakład pogrzebowy

Oferujemy Państwu całodobowy, krajowy i międzynarodowy transport zmarłych – Krapkowice. W Państwa imieniu załatwiamy wszelkie wymagane dokumenty w urzędach polskich, jak i pełną dokumentacje zagraniczna. Wykonujemy tłumaczenia aktów zgonów i innych dokumentów. Wieloletnie doświadczenie, znajomość przepisów oraz biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego pozwala nam na szybkie i sprawne sprowadzenie osoby zmarłej z zagranicy.

Świadczymy usługi międzynarodowego transportu zmarłych do Krapkowic z całej Europy. Dysponujemy nowoczesną i rozbudowaną flotą pojazdów przystosowanych do przewozu ciał. Na wyposażeniu mamy niezawodne karawany. Nasi kierowcy to osoby doświadczone i odpowiedzialne, które dotrą nawet w najbardziej odległy zakątek Starego Kontynentu, aby sprowadzić ciało Państwa bliskiego do Polski.

Informacje i wyceny dotyczące międzynarodowego transportu zmarłych do Krapkowic mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 602 376 845.

Międzynarodowy przewóz zmarłych – opolskie

Świadczymy usługi międzynarodowego przewozu zmarłych w województwie opolskim. Sprowadzamy ciała z terenu praktycznie całej Europy. Mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam załatwić wszelkie formalności związane z transportem.

Nasi pracownicy posługują się biegle językiem angielskim, dzięki czemu dokonają koniecznych tłumaczeń i pomogą wypełnić dokumentację przewozową. Zajmiemy się też przygotowaniem do pochówku w każdej miejscowości na terenie województwa opolskiego. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę.

Międzynarodowy transport zmarłych – Zdzieszowice

Zajmujemy się także międzynarodowym transportem zmarłych do Zdzieszowic. Sprowadzamy ciała z całej Europy i przewozimy je bezpiecznymi, przystosowanymi do tego celu karawanami. Pomagamy nie tylko w transporcie, ale także załatwieniu formalności i tłumaczeniu dokumentacji.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zakładu Konefał z województwa opolskiego. Jesteśmy dyskretni i wspieramy swoich Klientów w tym trudnym dla nich czasie.