Zakład pogrzebowy – Krapkowice-Otmęt – kompleksowe usługi

Jako zakład pogrzebowy – Krapkowice-Otmęt działamy od wielu lat. Zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów oraz doświadczenie w organizacji ceremonii ostatniego pożegnania. Oferujemy szeroki zakres usług, do których należy nie tylko obsługa i organizacja pochówku, ale także:

  • transport zmarłych do miejsca spoczynku lub kościoła z terenu całej Europy,
  • utrzymanie w czystości grobów,
  • pomoc w załatwieniu formalności związanych z pogrzebem,
  • przygotowanie ciała,
  • usługi sprzedażowe.

Zakład pogrzebowy Konefał, znajdujący się przy ul. Mickiewicza 2 obsługuje Klientów z miast, takich jak Krapkowice-Otmęt, Gogolin, Zdzieszowice oraz innych miejscowości położonych na terenie województwa opolskiego.

Usługi pogrzebowe – Krapkowice-Otmęt

Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe w Krapkowicach-Otmęt związane z organizacją i przygotowaniami do pochówku. Obsługujemy Klientów przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z pogrzebem oraz uzyskaniu zasiłku lub pożyczki.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór kwiatów na pogrzeb i wieńców z różnych gatunków roślin. Budujemy też nagrobki i grobowce oraz opiekujemy się grobami Waszych bliskich.

Świadczymy także usługi pogrzebowe w Gogolinie i Zdzieszowicach. Obsługujemy pogrzeby w całym województwie opolskim. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług pogrzebowych w miejscowości Krapkowice-Otmęt.

Pogrzeby – Krapkowice

Zajmujemy się organizacją pogrzebów w Krapkowicach. Swoim klientom oferujemy wsparcie przy załatwianiu formalności oraz wyborze oprawy ceremonii. Transportujemy ciała z zagranicy oraz na terenie całego kraju.

ul. Mickiewicza 2
tel. 77 44 66 066